Kamil Wolner – puzonista. Swoją edukację muzyczną rozpoczął już w wieku 5 lat w Ognisku Muzycznym w Jastrzębiu Zdroju. Następnie uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej w Wodzisławiu Śląskim, w klasie fortepianu, po czym został absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rybniku, w klasie puzonu, mgr Sebastiana Wieczorka. Dalszą edukację muzyczną kontynuował na studiach wyższych w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie puzonu prof. dr hab. Michała Mazurkiewicza.

Uczestniczył w wielu kursach oraz festiwalach, zdobywając doświadczenia z różnymi zespołami muzycznymi na terenie Europy i USA. Doskonaląc swój warsztat muzyczny, ukończył kursy Andreasa Feuera i Eliota Chasanova w Akademii Muzycznej w Katowicach. Wraz z zespołem Dziubek Band brał udział w popularnym programie Mam Talent, ponownie na szklanym ekranie pojawił się w telewizji Polsat w programie Kabaret Na Żywo. Koncertował po całej Europie z Orkiestrą Dętą KWK Rydułtowy biorąc udział w wielkich festiwalach muzycznych m.in. w Menton, Cannes czy Wenecji.

W swej muzycznej karierze współpracował z wieloma filharmoniami na terenie całego kraju, jak również z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Orkiestrą Kameralną Pałacu Kultury Zagłębia, Operą Śląską, Żorską Orkiestrą Rozrywkową ŻOR. Kształcił młode talenty muzyczne pracując jako nauczyciel w Szkole Muzycznej Yamaha.

Obecnie jest muzykiem instrumentalistą w Zawodowej Orkiestrze Wojskowej w Bytomiu oraz nauczycielem gry na puzonie w Państwowej Szkole Muzycznej w Jastrzębiu- Zdroju. Wolny czas poświęca przede wszystkim swojej rodzinie, spełniając się w roli męża i ojca dwójki dzieci. Realizuje i rozwija także swoje pasje muzyczne, biorąc udział w ciekawych koncertach, projektach i eventach muzycznych.